Заступник голови Покровської районної ради Сергей Сажко з робочою поїздкою відвідав Мар’їнську територіальну громаду.
19.11.2021 в 8:15
17 листопада заступник голови Покровської районної ради Сергій Сажко зустрівся з керівником Мар’їнської міської військово-цивільної адміністрації Юрієм Григульцем та з керівником ПАТ “КРАСНОГОРІВСЬКИЙ ВОГНЕТРИВКИЙ ЗАВОД” Олегом Ревенко.
Під час робочої поїздки були обговорені важливі питання та намічені напрямки розвитку громади такі як відновлення залізничного сполучення що в свою чергу надасть ефективно запрацювати Красногорівському вогнетривкому заводу, цим самим збільшить робочі місця та надходження до місцевого бюджету. Також піднімалось питання про відновлення резервного електроживлення у м. Красногорівка.
Зазначимо, що всі питання Сергій Сажко взяв під свій контроль.
![](https://pokrovsk-rda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/11/258751534_2010417542458453_8622001193536481534_n.jpg)
![](https://pokrovsk-rda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/11/258779685_2010417532458454_8975345328935163215_n.jpg)
![](https://pokrovsk-rda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/11/259036897_2010417599125114_1397712175319079261_n.jpg)