Засідання районної комісії з питань техногенно- екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

13.06.2023 в 18:01

13 червня 2023 року голова Покровської РДА, начальник районної військової адміністрації Володимир ЗАМОТАЄВ провів засідання районної комісії з питань техногенно- екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, за участі членів районної комісії та начальників сільських, селищних, міських військових адміністрацій Покровського району в онлайн-режимі. В ході якого були розглянуті питання: про вжиття заходів щодо забезпечення захисту обʼєктів інфраструктури, на яких зберігаються нафтопродукти, щодо стану гідротехнічних споруд та вжиття першочергових заходів, щодо попередження виникнення надзвичайних ситуацій внаслідок підтоплення населених пунктів та територій Покровського району, про заборону відвідування населенням берегової зони водних об’єктів на території Покровського району та заборони початку купального сезону на період дії режиму воєнного стану.
Також була проведена онлайн-нарада з начальниками військових адміністрацій населених пунктів стосовно забезпечення координації та взаємодії з нагальних питань.