Засідання Ради з питань внутрішньо переміщених осіб

29.03.2024 в 15:36

Сьогодні, 29 березня 2024 року, під головуванням голови Ради ВПО при Покровській районній державній адміністрації, районній військовій адміністрації Алли Павлічевої в режимі відео конференції пройшло засідання Ради з питань внутрішньо переміщених осіб. На засіданні були присутні члени Ради ВПО, а також запрошені: заступник директора Покровського міського центра зайнятості Донецької області Наталя Воробйова та завідувач сектору призначення відділу призначення та виплати державних соціальних допомог управління соціального захисту населення Покровської райдержадміністрації Ольга Кітранова.
На початку засідання було обрано заступника голови Ради з питань внутрішньо переміщених осіб при Покровській районній державній адміністрації, районній військовій адміністрації – Тетяну Якименко – в.о. начальника відділу житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури райдержадміністрації.
Далі, в ході засідання було розглянуто декілька питань, а саме: надання послуг службою зайнятості внутрішньо переміщеним особам та внесення змін в законодавстві щодо соціальної підтримки внутрішньо переміщених осіб.