Засідання координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності при Покровській райдержадміністрації

21.12.2023 в 15:48

20 грудня 2023 року під головуванням заступника голови Покровської райдержадміністрації, районної військової адміністрації Олександра Фоменка відбулось засідання координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності при Покровській райдержадміністрації на якій взяли участь члени координаційної ради, представники територіальних громад Покровського району. Були розглянуті питання реалізація єдиної державної інформаційно- просвітницької політики та залучення ветеранів війни, осіб які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, учасників Революції гідності до утвердження української національної та громадської ідентичності в територіальних громадах району.