Засідання координаційної групи з питань медичного реагування при Координаційній раді з питань стабілізації ситуації на деокупованих територіях Донецької області та їх реінтеграції

19.06.2023 в 18:03

Голова Покровської райдержадміністрації, начальник районної військової адміністрації Володимир ЗАМОТАЄВ взяв участь у засіданні координаційної групи з питань медичного реагування при Координаційній раді з питань стабілізації ситуації на деокупованих територіях Донецької області та їх реінтеграції.

Засідання відбулось відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 12.05.2023 No 486 «Про підготовку до дій із стабілізації ситуації на деокупованих територіях Донецької і Луганської областей та їх реінтеграції», розпорядження голови облдержадміністрації, начальника обласної військової адміністрації від 02.06.2023 No 214/5-23 «Про утворення координаційної ради з питань стабілізації ситуації на деокупованих територіях Донецької області та їх реінтеграції».