Засідання Координаційного центру підтримки цивільного населення при Покровській РВА

28.11.2023 в 23:00

28 листопада 2023 року під головуванням заступника голови Покровської РДА, районної військової адміністрації Олександра Фоменка відбулось засідання Координаційного центру підтримки цивільного населення при Покровській районній державній адміністрації, районній військовій адміністрації. В засіданні взяли участь члени Координаційного центру, керівники структурних підрозділів РДА,РВА та представники територіальних громад. Були розглянуті питання захисту осіб з інвалідністю під час воєнного стану в Покровському районі, про що доповіла Катерина Сахарова, голова ГО “Покровська районна організація осіб з інвалідністю”. Питання внутрішньо переміщених осіб, які зареєстровані в територіальних громадах Покровського району та за межами області, про що доповіла Тетяна Бойко, головний спеціаліст відділу соціальних підтримки пільгової категорії громадян управління соціального захисту населення райдержадміністрації.