Засідання Координаційного центру підтримки цивільного населення при Покровській РДА, РВА

26.12.2023 в 20:52

26.12.2023 року відбулось засідання Координаційного центру підтримки цивільного населення при Покровській РДА, РВА під головуванням заступника голови Покровської райдержадміністрації, районної військової адміністрації Олександра Фоменко, за участі представника департаменту соціального захисту облдержадміністрації та членів координаційного центру в онлайн режимі. Були розглянуті питання роботи органів Державної служби з назвичайних ситуацій у Покровському районі Донецької області в умовах дії воєнного стану за 2023 рік та питання виявлення та задоволення потреб родин ветеранів війни та членів сімей загиблих (померлих)Захисників/Захисниць України Донецької області.