Засідання Координаційного центру підтримки цивільного населення при Покровській районній державній адміністрації, районній військовій адміністрації.

29.01.2024 в 17:00

29 січня 2024 року під головуванням заступника голови райдержадміністрації Олександра Фоменка пройшло чергове засідання Координаційного центру підтримки цивільного населення при Покровській районній державній адміністрації, районній військовій адміністрації. На засіданні були присутні керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, державних органів та громадських організацій, а також представники територіальних громад Покровського району.

Директор Покровської міськрайонної організації Товариства Червоного Хреста України Людмила Полтавченко доповіла про роботу організації в умовах воєнного стану на території Покровського району.

Начальник сектору публічного порядку відділу превенції Покровського районного управління поліції Головного управління Національної поліції в Донецькій області Денис Рудик розповів про роботу з надання допомоги цивільному населенню Покровським районним управлінням поліції в умовах воєнного стану. Співпрацюючи з евакуаційною групою «Білі янголи», вони допомагають проводити евакуацію населення на Мар’їнському, Авдіївському, Очеретинському та Курахівському напрямках.

Юлія Печнікова – завідувач юридичного сектора управління соціального захисту населення Покровської районної державної адміністрації, секретар Координаційного центру, наприкінці засідання надала на погодження план роботи Координаційного центру підтримки цивільного населення при Покровській районній державній адміністрації, районній військовій адміністрації на 2024 рік.