Засідання Координаційного центру підтримки цивільного населення при Покровській районній державній адміністрації, районній військовій адміністрації

25.06.2024 в 15:27

25 червня 2024 року під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Олександра Фоменка в режимі онлайн відбулося чергове засідання Координаційного центру підтримки цивільного населення при Покровській районній державній адміністрації, районній військовій адміністрації.

До обговорення питань з порядку денного долучились представники управління соціального захисту населення Донецької облдержадміністрації, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, представники військових адміністрацій Покровського району, державних органів, а також громадських організацій.

Під час засідання було розглянуто два питання.

Головний спеціаліст служби у справах дітей райдержадміністрації Катерина Редькіна доповіла про ментальне здоров’я дітей під час воєнного стану.

Під час обговорення другого питання, директор КНП «Інфекційна лікарня м.Мирноград» Катерина Вишневська розповіла про шляхи запобігання поширенню інфекційних хвороб у воєнний час.