Засідання Координаційного центру підтримки цивільного населення при Покровській районній державній адміністрації, районній військовій адміністрації.

28.02.2024 в 16:33
Сьогодні, 28 лютого 2024 року, під головуванням заступника голови райдержадміністрації Олександра Фоменка у форматі відео конференції пройшло чергове засідання Координаційного центру підтримки цивільного населення (далі – КЦ) при Покровській районній державній адміністрації, районній військовій адміністрації. На засіданні були присутні представники Департаменту соціального захисту населення Донецької облдержадміністрації, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, державних органів та громадських організацій, а також представники територіальних громад Покровського району.
На порядку денному було розглянуто два питання.
Заступник начальника Авдіївської міської ВА Сергій Легенький окреслив основні напрямки та аспекти діяльності Координаційного центру підтримки цивільного населення при Авдіївській МВА, а також озвучив план роботи КЦ на найближчий час.
Завідувач сектору з питань призначення відділу з питань призначення та виплати державних соціальних допомог управління соціального захисту населення Покровської райдержадміністрації Ольга Кітранова розповіла про зміни в законодавстві щодо соціальної підтримки внутрішньо переміщених осіб.