Засідання координаційного Центру підтримки цивільного населення при Донецькій ОДА, ОВА.

14.06.2023 в 13:31

Голова Покровської РДА, начальник районної військової адміністрації Володимир ЗАМОТАЄВ, разом із заступником голови РДА Олександром ФОМЕНКОМ та керівниками структурних підрозділів РДА взяли участь у засіданні координаційного Центру підтримки цивільного населення при Донецькій ОДА, ОВА. Засідання відбулось при головуванні заступника голови облдержадміністрації Юлії Костюніної. Були розглянуті питання: утворення Центрів підтримки цивільного населення при військових адміністраціях населених пунктів; залучення до роботи в них представників міжнародних гуманітарних організацій та взаємодію з громадськими організаціями та волонтерами.