Засідання Координаційного центру підтримки цивільного населення при Донецькій обласній державній адміністрації, обласній військовій адміністрації

31.01.2024 в 19:10

Сьогодні, 31 січня 2024 року, відбулось чергове засідання Координаційного центру підтримки цивільного населення при Донецькій обласній державній адміністрації, обласній військовій адміністрації. У засіданні прийняли участь заступник голови райдержадміністрації Олександр Фоменко та начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Вікторія Юрченко.

На порядку денному були розглянуті питання щодо евакуації населення у більш безпечні регіони України та надання медичної допомоги мешканцям прифронтових територій. Також обговорили реалізацію Всеукраїнської програми ментального здоров’я у 2023 році і план роботи на 2024 рік.

Під час розгляду питання щодо підсумків роботи Координаційних центрів підтримки цивільного населення області заступник голови райдержадміністрації Олександр Фоменко доповів про роботу районного Координаційного центру підтримки населення при Покровській райдержадміністрації за 2023 рік.