Засідання Координаційного центру підтримки цивільного населення при Донецькій обласній державній адміністрації, обласній військовій адміністрації

13.06.2024 в 13:53

Під керівництвом заступника голови Донецької облдержадміністрації Олександра Шевченка 12 червня 2024 року пройшло засідання Координаційного центру підтримки цивільного населення при Донецькій обласній державній адміністрації, обласній військовій адміністрації.

Одне із головних питань, яке було розглянуто під час засідання – проведення обов’язкової евакуації дітей із зон бойових дій у більш безпечні регіони.

Обговорили також і оздоровлення та відпочинок дітей Донецької області у 2024 році. Як було зазначено, за рахунок коштів державного, обласного, місцевого бюджетів, а також інших залучених коштів, у цьому році планується оздоровити близько 6,0 тисяч дітей.

Наприкінці засідання були підведені підсумки 2023-2024 навчального року та розглянуто основні організаційні моменти освітнього процесу на наступний навчальний рік.