Засідання Координаційного центру підтримки цивільного населення

29.05.2024 в 16:10

29 травня 2024 року при Покровській районній державній адміністрації, районній військовій адміністрації пройшло чергове засідання Координаційного центру підтримки цивільного населення (далі – КЦ).

До обговорення питань з порядку денного долучились представники управління соціального захисту населення Донецької облдержадміністрації, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, представники військових адміністрацій Покровського району, державних органів, а також громадських організацій.

Головні питання, які обговорили учасники КЦ при Покровській райдержадміністрації: надання допомоги дітям та особам з інвалідністю на території Покровського району під час дії воєнного стану в Україні на прикладі Покровського центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Милосердя»; виконання вимог ЗУ «Про засудження та заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізацію топонімів» на території Покровського району Донецької області.