[bvi]
  • Українська
  • English

За вчора ДТЕК Донецькі електромережі зміг відновити елеткрику для понад 12 тисяч родин

18.05.2024 в 22:09

Останньої доби фахівцям ДТЕК Донецькі електромережі з дозволу військових вдалося повністю чи частково повернути світло у 20 населених пунктів Донеччини. Понад 12 тисяч родин знову з електропостачанням. Фахівці енергокомпанії роблять усе можливе для відновлення світла у прифронтовому регіоні, щоб підтримати жителів Донеччини у важкій ситуації постійних бойових дій.
17 травня аварійно-ремонтні бригади ДТЕК Донецькі електромережі змогли дістатися низки пошкоджень мереж та усунути їх. Знову зі світлом 20 населених пунктів, постраждалих через бойові дії. Електрика повернулася в оселі 12 252 родин.
Бойові дії на Донеччині тривають. Обстріли продовжують руйнувати мирні міста та села, знищуючи у тому числі енергоінфраструктуру. Фахівці енергокомпанії не завжди мають доступ до місць проведення робіт через безпекову ситуацію в регіоні. Енергетики обов’язково повернуть світло всім жителям області, щойно отримають дозвіл на проведення робіт від Збройних Сил України.
Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі безперервно працюють вже 815 добу та відновлюють обладнання та лінії одразу ж, щойно це стає можливим. Щоденно над відновленнями в області працює близько 70 бригад енергокомпанії.
Для зв’язку з компанією використовуйте лише офіційні канали інформації. Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі готові приймати ваші звернення та відповідати на всі запитання через дистанційні канали обслуговування: сайт ДТЕК Донецькі електромережі, сторінка компанії у Facebook. Також можна звернутися до кол-центру: +38 (063/096/099) 450 0 473, проте це може зайняти більше часу через велику кількість дзвінків.
Енергетики 24/7 роблять все можливе, щоб кожен вдома мав світло. Тільки так разом і спільними діями ми зможемо вистояти і перемогти ці темні часи!

print