[bvi]
  • Українська
  • English

За вчора ДТЕК Донецькі електромережі відновив світло для майже 4 тисяч родин в 11 населених пунктах на Донеччині

14.11.2022 в 10:20

Протягом доби фахівцям ДТЕК Донецькі електромережі вдалося попри обстріли виконати низку ремонтів та повернути електропостачання майже 4 тисячам родин в 11 населених пунктах Донецької області. Фахівці енергокомпанії розпочинають ремонти щойно стихають обстріли та військові надають дозвіл на проведення робіт.
За 12 листопада спеціалісти ДТЕК Донецькі електромережі повністю чи частково відновили електрику в 11 населених пунктах, постраждалих через обстріли. Знову отримують електропостачання 3 813 родин.
Бойові дії на Донеччині тривають. Продовжуються обстріли, ракетні та авіаудари, які продовжують руйнувати електроінфраструктуру регіону.
Наразі без світла лишаються 100 населених пунктів, де фахівці енергокомпанії не мають доступу до проведення робіт. Енергетики обов’язково повернуть світло всім жителям області, щойно отримають дозвіл на проведення робіт від Збройних Сил України.
Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі безперервно працюють вже 263 добу та відновлюють обладнання та лінії одразу ж, щойно це стає можливим.
Ситуація в енергосистемі залишається складною. Тож закликаємо всіх клієнтів підтримати енергетиків у боротьбі на енергофронті. Для цього споживати електроенергію помірно – вмикати енергоємні прилади по черзі, максимально знизити споживання електроенергії зранку
з 06.00 до 11.00 та ввечері з 17.00 до 23.00. Бізнес-клієнтів просимо обмежити використання зовнішнього освітлення фасадів офісів, ресторанів, торгових центрів.
Для зв’язку з компанією використовуйте лише офіційні канали інформації. Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі готові приймати ваші звернення та відповідати на всі запитання через дистанційні канали обслуговування: сайт ДТЕК Донецькі електромережі, сторінка компанії у
Facebook, кол-центр +38 (093/096/099) 450 0 473; чат-боти у Viber або Telegram, які можна знайти по назві «ДТЕК Донецькі електромережі» та спільноти для ОСББ у Viber.
Ми працюємо 24/7, щоб електропостачання будинків та підприємств залишалося надійним.

print