[bvi]
  • Українська
  • English

За вчора ДТЕК Донецькі електромережі відновив електрику для 9 тисяч родин на Донеччині

04.07.2024 в 13:43

3 липня аварійно-ремонтні бригади ДТЕК Донецькі електромережі попри всі виклики та небезпеку змогли відновити електропостачання 25 населених пунктів, знеструмлених через ворожі обстріли. Знову з електропостачанням оселі 9 тисяч місцевих мешканців. Енергетики розпочинають ремонти одразу, щойно стихають обстріли та військові надають дозвіл на проведення робіт.

Учора фахівцям ДТЕК Донецькі електромережі вдалося повністю чи частково відновити електрику для 25 населених пунктів прифронтової Донеччини. Світло повернулося у 9 142 домівок.

В Донецькій області зберігається вкрай важка ситуація через постійні ворожі обстріли. За інформацією очільника області Вадима Філашкіна, минулої доби ворог 22 рази обстріляв населені пункти Донеччини.

Пошкодження енергоінфраструктури через постійні обстріли, ракетні та авіаудари продовжуються. Енергетики обов’язково повернуть світло всім жителям області, щойно отримають дозвіл на проведення робіт від Збройних Сил України.

Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі безперервно працюють вже 862 добу та відновлюють обладнання та лінії одразу ж, щойно це стає можливим. Щоденно над відновленнями в області працює близько 70 бригад енергокомпанії.

Для зв’язку з компанією використовуйте лише офіційні канали інформації. Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі готові приймати ваші звернення та відповідати на всі запитання через дистанційні канали обслуговування: сайт ДТЕК Донецькі електромережі, сторінка компанії у Facebook. Також можна звернутися до кол-центру: +38 (063/096/099) 450 0 473, проте це може зайняти більше часу через велику кількість дзвінків.

Енергетики 24/7 роблять все можливе, щоб кожен вдома мав світло. Тільки так разом і спільними діями ми зможемо вистояти і перемогти ці темні часи!

print