[bvi]
  • Українська
  • English

За вчора ДТЕК Донецькі електромережі відновив електропостачання 7 населених пунктів

30.06.2024 в 19:23

За останню добу аварійно-ремонтні бригади ДТЕК Донецькі електромережі з дозволу військових відремонтували низку пошкоджень мереж після обстрілів та повернули електрику жителям 7 населених пунктів Донеччини. Електропостачання знову отримують понад 9 тисяч родин. Фахівці енергокомпанії роблять усе можливе для відновлення світла у прифронтовому регіоні, щойно стихають обстріли та військові надають дозвіл на проведення робіт.

29 червня фахівцям ДТЕК Донецькі електромережі вдалося повернути електропостачання у 7 населених пунктів, знеструмлених обстрілами. Це дало змогу повернути електрику у 9 242 домівки.

На Донеччині зберігається важка ситуація. Пошкодження енергоінфраструктури через постійні обстріли, ракетні та авіаудари продовжуються. Енергетики обов’язково повернуть світло всім жителям області, щойно отримають дозвіл на проведення робіт від Збройних Сил України.

Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі безперервно працюють вже 858 добу та відновлюють обладнання та лінії одразу ж, щойно це стає можливим. Щоденно над відновленнями в області працює близько 70 бригад енергокомпанії.

Для зв’язку з компанією використовуйте лише офіційні канали інформації. Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі готові приймати ваші звернення та відповідати на всі запитання через дистанційні канали обслуговування: сайт ДТЕК Донецькі електромережі, сторінка компанії у Facebook. Також можна звернутися до кол-центру: +38 (063/096/099) 450 0 473, проте це може зайняти більше часу через велику кількість дзвінків.

Енергетики 24/7 роблять все можливе, щоб кожен вдома мав світло. Тільки так разом і спільними діями ми зможемо вистояти і перемогти ці темні часи!

print