[bvi]
  • Українська
  • English

За тиждень ДТЕК Донецькі електромережі відновив електропостачання для 64 тисяч родин

08.04.2024 в 12:48

З 1 по 7 квітня аварійно-ремонтним бригадам ДТЕК Донецькі електромережі вдалося з дозволу військових відремонтувати низку пошкоджень мереж та повернути світло жителям 86 населених пунктів. 77 тисяч родин знову мають доступ до електропостачання. Енергетики докладають максимум зусиль для відновлення електропостачання у прифронтовому регіоні, щойно це стає можливим. Загалом з 24 лютого 2022 року фахівці енергокомпанії відновили електропостачання понад 7,3 млн родин* на Донеччині.

За тиждень фахівцям ДТЕК Донецькі електромережі вдалося повністю чи частково повернути світло жителям 86 населених пунктів. 64 043 родини на Донеччині знову мають доступ до електрики.

Зокрема за вихідні енергетики відновили світло для понад 20 тисяч родин у 47 населених пунктах.

Донецька область залишається ареною активних бойових дій. Пошкодження енергоінфраструктури через постійні обстріли тривають. Енергетики обов’язково повернуть світло всім жителям області, щойно отримають дозвіл на проведення робіт від Збройних Сил України.

Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі безперервно працюють вже 775 добу та відновлюють обладнання та лінії одразу ж, щойно це стає можливим.

Для зв’язку з компанією використовуйте лише офіційні канали інформації. Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі готові приймати ваші звернення та відповідати на всі запитання через дистанційні канали обслуговування: сайт ДТЕК Донецькі електромережі, сторінка компанії у Facebook. Також можна звернутися до кол-центру: +38 (093/096/099) 450 0 473, проте це може зайняти більше часу через велику кількість дзвінків.

Енергетики 24/7 роблять все можливе, щоб кожен вдома мав світло. Тільки так разом і спільними діями ми зможемо вистояти і перемогти ці темні часи!

print