[bvi]
  • Українська
  • English

За тиждень ДТЕК Донецькі електромережі вдалося відновити світло для понад 53 тисяч родин прифронтової Донеччини

12.03.2024 в 10:26

З 4 по 10 березня фахівцям ДТЕК Донецькі електромережі вдалося з дозволу військових потрапити до низки пошкоджень мереж та виконати ремонти. Це дало змогу повернути електрику в оселі жителів 29 населених пунктів. Понад 53 тисячі родин знову мають доступ до електропостачання. Енергетики докладають максимум зусиль для відновлення електропостачання, щойно це стає можливим та військові надають дозвіл на проведення робіт.

За тиждень аварійно-ремонтним бригадам ДТЕК Донецькі електромережі вдалося повністю чи частково відновити світло у 29 населених пунктах. 53 872 родини прифронтової Донеччини знову мають світло в оселях.

У тому числі за вихідні енергетики змогли відремонтувати низку пошкоджень та відновити світло для 1,2 тисяч родин, чиї оселі було знеструмлено через постійні обстріли.

На Донеччині зберігається важка ситуація. Через постійні обстріли фахівці енергокомпанії не завжди мають доступ до місць проведення робіт через безпекову ситуацію в регіоні. Енергетики обов’язково повернуть світло всім жителям області, щойно отримають дозвіл на проведення робіт від Збройних Сил України.

Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі безперервно працюють вже 748 добу та відновлюють обладнання та лінії одразу ж, щойно це стає можливим.

Для зв’язку з компанією використовуйте лише офіційні канали інформації. Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі готові приймати ваші звернення та відповідати на всі запитання через дистанційні канали обслуговування: сайт ДТЕК Донецькі електромережі, сторінка компанії у Facebook. Також можна звернутися до кол-центру: +38 (093/096/099) 450 0 473, проте це може зайняти більше часу через велику кількість дзвінків.

Енергетики 24/7 роблять все можливе, щоб кожен вдома мав світло. Тільки так разом і спільними діями ми зможемо вистояти і перемогти ці темні часи!

print