[bvi]
  • Українська
  • English

За тиждень ДТЕК Донецькі електромережі повернув світло у 92 тисячі осель на Донеччині, знеструмлених через негоду та обстріли

25.06.2024 в 12:05

З 17 по 23 червня аварійно-ремонтним бригадам ДТЕК Донецькі електромережі вдалося відремонтувати низку пошкоджень мереж та повернути світло жителям 74 населених пунктів, знеструмлених внаслідок негоди та активних бойових дій в регіоні. 92 тисячі родин знову мають доступ до електропостачання. Енергетики докладають максимум зусиль для відновлення електропостачання у прифронтовому регіоні, щойно це стає можливим.

Попри важкі бої на території області, що тривають, за тиждень фахівцям ДТЕК Донецькі електромережі вдалося повністю чи частково повернути світло жителям 33 населених пунктів. Домівки 59 188 родин, знеструмлених через обстріли на Донеччині, знову мають доступ до електрики. Зокрема за вихідні енергетики відновили світло для 22 тисяч родин у п’яти населених пунктах, що були знеструмлені внаслідок обстрілів.

Додала енергетикам роботи минулого тижня й негода. Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі відновили електропостачання майже 33 тисяч осель у 41 населеному пункті, знеструмленому через штормовий вітер та зливу.

Донецька область залишається ареною найбільш активних бойових дій. Пошкодження енергоінфраструктури через постійні обстріли тривають. Енергетики обов’язково повернуть світло всім жителям області, щойно отримають дозвіл на проведення робіт від Збройних Сил України.

Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі безперервно працюють вже 853 добу та відновлюють обладнання та лінії одразу ж, щойно це стає можливим. Робота з відновлення енергопостачання на Донеччині так само залишається небезпечною: минулого тижня одного енергетика було поранено під час проведення аварійно-відновлювальних робіт.

Для зв’язку з компанією використовуйте лише офіційні канали інформації. Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі готові приймати ваші звернення та відповідати на всі запитання через дистанційні канали обслуговування: сайт ДТЕК Донецькі електромережі, сторінка компанії у Facebook. Також можна звернутися до кол-центру: +38 (063/096/099) 450 0 473, проте це може зайняти більше часу через велику кількість дзвінків.

Енергетики 24/7 роблять все можливе, щоб кожен вдома мав світло. Тільки так разом і спільними діями ми зможемо вистояти і перемогти ці темні часи!

print