[bvi]
  • Українська
  • English

За три доби ДТЕК Донецькі електромережі відновив електропостачання в домівках понад 8 тисяч родин

11.07.2024 в 11:49

З 8 по 10 липня спеціалістам ДТЕК Донецькі електромережі вдалося повернути електрику у 26 населених пунктів Донеччини. Електропостачання знову отримують понад 8 тисячі родин. Фахівці енергокомпанії роблять усе можливе задля відновлення світла у прифронтовому регіоні, щойно це стає можливим та військові надають дозвіл на проведення робіт.

Ворог продовжує атакувати Донецьку область, руйнуючи у тому числі енергоінфраструктуру регіону.  Попри усі виклики енергетики продовжують відновлення мереж та обладнання, пошкоджених обстрілами. За останні три доби аварійно-ремонтним бригадам ДТЕК Донецькі електромережі вдалося повністю чи частково відновити електропостачання 26 населених пунктів. Це дало змогу повернути світло в оселі 8 414 жителів прифронтової Донеччини.

Через постійні ворожі обстріли, ракетні та авіаудари в Донецькій області зберігається важка ситуація. Пошкодження енергоінфраструктури через постійні обстріли, ракетні та авіаудари продовжуються. Енергетики обов’язково повернуть світло всім жителям області, щойно отримають дозвіл на проведення робіт від Збройних Сил України.

Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі безперервно працюють вже 869 добу та відновлюють обладнання та лінії одразу ж, щойно це стає можливим. Щоденно над відновленнями в області працює близько 70 бригад енергокомпанії.

Для зв’язку з компанією використовуйте лише офіційні канали інформації. Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі готові приймати ваші звернення та відповідати на всі запитання через дистанційні канали обслуговування: сайт ДТЕК Донецькі електромережі, сторінка компанії у Facebook. Також можна звернутися до кол-центру: +38 (063/096/099) 450 0 473, проте це може зайняти більше часу через велику кількість дзвінків.

Енергетики 24/7 роблять все можливе, щоб кожен вдома мав світло. Тільки так разом і спільними діями ми зможемо вистояти і перемогти ці темні часи!

print