[bvi]
  • Українська
  • English

За три доби ДТЕК Донецькі електромережі вдалося повернути електрику в оселі понад 25 тисяч родин

13.02.2023 в 13:34

З 8 по 10 лютого фахівцям ДТЕК Донецькі електромережі вдалося з дозволу військових відремонтувати низку пошкоджень мереж, спричинених обстрілами. Електрику в домівках знову мають понад 25 тисяч родин у 28 населених пунктах Донецької області, знеструмлених через бойові дії. Енергетики розпочинають ремонти щойно стихають обстріли та військові дають дозвіл на проведення робіт.
За три доби аварійно-ремонтним бригадам ДТЕК Донецькі електромережі вдалося повністю чи частково відновити електрику у 28 населених пунктах що дало змогу повернути світло в оселі 25 588 родин прифронтової Донеччини, яка постійно потерпає від обстрілів.
За інформацією очільника області Павла Кириленка, по всій лінії фронту, по трьом основним напрямкам – Бахмутському, Авдіївському, Новопавлівському, – йде щоденна ескалація. Обстріли регіону стали інтенсивнішими та не припиняються ні вдень, ні вночі.
Через бойові дії без світла наразі лишаються 124 населених пункти, де фахівці енергокомпанії не мають доступу до проведення робіт. Енергетики обов’язково повернуть світло всім жителям області, щойно отримають дозвіл на проведення робіт від Збройних Сил України.
Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі безперервно працюють вже 353 добу та відновлюють обладнання та лінії одразу ж, щойно це стає можливим.
Для зв’язку з компанією використовуйте лише офіційні канали інформації. Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі готові приймати ваші звернення та відповідати на всі запитання через дистанційні канали обслуговування: сайт ДТЕК Донецькі електромережі, сторінка компанії у Facebook. Також можна звернутися до кол-центру: +38 (093/096/099) 450 0 473, проте це може зайняти більше часу через велику кількість дзвінків.
Енергетики 24/7 роблять все можливе, щоб кожен вдома мав світло. Тільки так разом і спільними діями ми зможемо вистояти і перемогти ці темні часи!

print