[bvi]
  • Українська
  • English

За дві доби ДТЕК Донецькі електромережі зміг відновити електрику для 2 тисяч родин

10.05.2024 в 11:46

За 8 та 9 травня фахівцям ДТЕК Донецькі електромережі вдалося усунути низку пошкоджень мереж після обстрілів та повернути електропостачання жителям 7 населених пунктів, постраждалих через постійні бойові дії в регіоні. 2 тисячі домівок жителів Донеччини знову зі світлом. Енергетики розпочинають ремонти одразу, щойно це стає можливим та військові надають дозвіл на проведення робіт.

За останні дві доби спеціалісти ДТЕК Донецькі електромережі повністю чи частково відновили електропостачання 7 населених пунктів. Знову з електрикою 2 044 родини.

Обстріли Донеччини тривають. За інформацією очільника області Вадима Філашкіна, за добу ворог 15 разів обстріляв населені пункти регіону.

Постійні обстріли продовжують руйнувати енергоінфраструктуру регіону. Фахівці енергокомпанії не завжди мають доступ до місць проведення робіт через безпекову ситуацію в регіоні. Енергетики обов’язково повернуть світло всім жителям області, щойно отримають дозвіл на проведення робіт від Збройних Сил України.

Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі безперервно працюють вже 807 добу та відновлюють обладнання та лінії одразу ж, щойно це стає можливим. Щоденно над відновленнями в області працює близько 70 бригад енергокомпанії.

Для зв’язку з компанією використовуйте лише офіційні канали інформації. Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі готові приймати ваші звернення та відповідати на всі запитання через дистанційні канали обслуговування: сайт ДТЕК Донецькі електромережі, сторінка компанії у Facebook. Також можна звернутися до кол-центру: +38 (063/096/099) 450 0 473, проте це може зайняти більше часу через велику кількість дзвінків.

Енергетики 24/7 роблять все можливе, щоб кожен вдома мав світло. Тільки так разом і спільними діями ми зможемо вистояти і перемогти ці темні часи!

print