[bvi]
  • Українська
  • English

За дві доби ДТЕК Донецькі електромережі відновив електрику для понад 13 тисяч родин на Донеччині

26.07.2023 в 15:25

За 24 та 25 липня фахівці ДТЕК Донецькі електромережі змогли попри обстріли повернули світло жителям 12 населених пунктів, знеструмлених через постійні бойові дії. Знову підключені до електропостачання понад 13 тисяч родин. Фахівці енергокомпанії розпочинають ремонти щойно стихають обстріли та військові надають дозвіл на проведення відновлювальних робіт.

За дві доби аварійно-ремонті бригади ДТЕК Донецькі електромережі повністю чи частково відновили електрику у 12 населених пунктах. Світло повернулося в оселі 13 595 родин.

Боєзіткнення в Донецькій області тривають. За інформацією Павла Кириленка, очільника області, продовжуються обстріли як населених пунктів поблизу лінії зіткнення, так і у відносному тилу.

Через постійні ушкодження мереж і обладнання через обстріли, без електропостачання поки що залишаються 114 населених пунктів, де фахівці енергокомпанії не мають доступу до проведення робіт. Енергетики обов’язково повернуть світло всім жителям області, щойно отримають дозвіл на проведення робіт від Збройних Сил України.

Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі безперервно працюють вже 518 добу та відновлюють обладнання та лінії одразу ж, щойно це стає можливим.

Для зв’язку з компанією використовуйте лише офіційні канали інформації. Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі готові приймати ваші звернення та відповідати на всі запитання через дистанційні канали обслуговування: сайт ДТЕК Донецькі електромережі, сторінка компанії у Facebook. Також можна звернутися до кол-центру: +38 (093/096/099) 450 0 473, проте це може зайняти більше часу через велику кількість дзвінків.

Енергетики 24/7 роблять все можливе, щоб кожен вдома мав світло. Тільки так разом і спільними діями ми зможемо вистояти і перемогти ці темні часи!

print