[bvi]
  • Українська
  • English

За дві доби ДТЕК Донецькі електромережі відновив електрику для 7,6 тисяч родин

13.03.2024 в 10:51

За 11 та 12 березня фахівці ДТЕК Донецькі електромережі змогли відновити електропостачання 6 населених пунктів, постраждалих через бойові дії. Знову зі світлом 7,6 тисяч родин. Фахівці енергокомпанії розпочинають ремонти одразу, щойно стихають обстріли та військові надають дозвіл на проведення робіт.

За дві доби фахівці ДТЕК Донецькі електромережі змогли з дозволу військових відремонтувати низку пошкоджень мереж та відновити електрику у 6 населених пунктах. Домівки 7 659 родин знову підключені до електропостачання.

Бойові дії на Донеччині тривають. За інформацією Національної поліції, за добу обстріляні 12 населених пунктів. Зокрема, 6 ракетних ударів зазнало Селидове.

Через постійні обстріли продовжує руйнуватися енергосистема. Фахівці енергокомпанії не завжди мають доступ до місць проведення робіт через безпекову ситуацію в регіоні. Енергетики обов’язково повернуть світло всім жителям області, щойно отримають дозвіл на проведення робіт від Збройних Сил України.

Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі безперервно працюють вже 749 добу та відновлюють обладнання та лінії одразу ж, щойно це стає можливим. Щоденно над відновленнями в області працює близько 70 бригад енергокомпанії.

Для зв’язку з компанією використовуйте лише офіційні канали інформації. Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі готові приймати ваші звернення та відповідати на всі запитання через дистанційні канали обслуговування: сайт ДТЕК Донецькі електромережі, сторінка компанії у Facebook. Також можна звернутися до кол-центру: +38 (093/096/099) 450 0 473, проте це може зайняти більше часу через велику кількість дзвінків.

Енергетики 24/7 роблять все можливе, щоб кожен вдома мав світло. Тільки так разом і спільними діями ми зможемо вистояти і перемогти ці темні часи!

print