[bvi]
  • Українська
  • English

За дві доби ДТЕК Донецькі електромережі відновив електрику для 12,3 тисяч родин

19.06.2024 в 12:11

За 17 та 18 червня аварійно-ремонтні бригади ДТЕК Донецькі електромережі з дозволу військових змогли дістатися низки пошкоджень мереж та усунути їх. Завдяки цьому 7 населених пунктів прифронтової Донеччини знову зі світлом. З електрикою – 12,3 тисяч родин. Фахівці енергокомпанії роблять усе можливе задля відновлення світла на Донеччині, щойно стихають обстріли та військові надають дозвіл на проведення робіт.

За останні дві доби фахівці ДТЕК Донецькі електромережі повернули електрику у 7 населених пунктів, знеструмлених через постійні обстріли регіону. Домівки 12 381 родини знову підключені до електропостачання.

На Донеччині тривають обстріли, ракетні та авіаудари. За інформацією Генштабу, найгарячішою залишається ситуація на Покровському напрямку, де кількість ворожих штурмів минулої доби сягла майже 40.

Пошкодження енергоінфраструктури через постійні обстріли продовжуються. Енергетики обов’язково повернуть світло всім жителям області, щойно отримають дозвіл на проведення робіт від Збройних Сил України.

Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі безперервно працюють вже 847 добу та відновлюють обладнання та лінії одразу ж, щойно це стає можливим.

Для зв’язку з компанією використовуйте лише офіційні канали інформації. Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі готові приймати ваші звернення та відповідати на всі запитання через дистанційні канали обслуговування: сайт ДТЕК Донецькі електромережі, сторінка компанії у Facebook. Також можна звернутися до кол-центру: +38 (063/096/099) 450 0 473, проте це може зайняти більше часу через велику кількість дзвінків.

Енергетики 24/7 роблять все можливе, щоб кожен вдома мав світло. Тільки так разом і спільними діями ми зможемо вистояти і перемогти ці темні часи!

print