[bvi]
  • Українська
  • English

За дві доби ДТЕК Донецькі електромережі відновив електропостачання у 9 населених пунктах, знеструмлених через обстріли

11.04.2024 в 12:10

За 9 та 10 квітня фахівцям ДТЕК Донецькі електромережі вдалося з дозволу військових відновити електрику для жителів 9 населених пунктів. До електропостачання знову підключені оселі 5,7 тисяч родин. Енергетики розпочинають ремонти одразу, щойно стихають обстріли та військові надають дозвіл на проведення робіт.

Протягом двох діб аварійно-ремонтні бригади ДТЕК Донецькі електромережі змогли повністю чи частково відновити світло у 9 населених пунктах. 5 742 родини знову мають електрику в своїх домівках.

На Донеччині зберігається важка ситуація постійні обстріли, ракетні та авіаудари. Постійні ворожі обстріли продовжують руйнувати енергосистему. Фахівці енергокомпанії не завжди мають доступ до місць проведення робіт через безпекову ситуацію в регіоні. Енергетики обов’язково повернуть світло всім жителям області, щойно отримають дозвіл на проведення робіт від Збройних Сил України.

Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі безперервно працюють вже 778 добу та відновлюють обладнання та лінії одразу ж, щойно це стає можливим. Щоденно над відновленнями в області працює близько 70 бригад енергокомпанії.

Для зв’язку з компанією використовуйте лише офіційні канали інформації. Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі готові приймати ваші звернення та відповідати на всі запитання через дистанційні канали обслуговування: сайт ДТЕК Донецькі електромережі, сторінка компанії у Facebook. Також можна звернутися до кол-центру: +38 (093/096/099) 450 0 473, проте це може зайняти більше часу через велику кількість дзвінків.

Енергетики 24/7 роблять все можливе, щоб кожен вдома мав світло. Тільки так разом і спільними діями ми зможемо вистояти і перемогти ці темні часи!

print