[bvi]
  • Українська
  • English

За дві доби ДТЕК Донецькі електромережі відновив електропостачання домівок для ще понад 9 тисяч родин

26.02.2024 в 11:15

За 23 та 24 лютого аварійно-ремонтні бригади ДТЕК Донецькі електромережі з дозволу військових виконали низку ремонтів після обстрілів та повернули світло у 7 населених пунктів Донеччини. Електрика повернулася в оселі понад 9 тисяч родин. Фахівці енергокомпанії роблять усе можливе для відновлення світла у прифронтовому регіоні щойно це стає можливим.

За дві доби спеціалісти ДТЕК Донецькі електромережі змогли повністю чи частково відновити електрику у 7 населених пунктах. Доступ до електропостачання знову мають 9 417 родин.

На Донеччині зберігається дуже складна ситуація. За інформацією очільника регіону Вадима Філашкіна, минулої доби ворог обстріляв населені пункти Донеччини 7 разів.

Через постійні обстріли продовжує руйнуватися енергосистема регіону. Фахівці енергокомпанії не завжди мають доступ до місць проведення робіт через безпекову ситуацію в регіоні. Енергетики обов’язково повернуть світло всім жителям області, щойно отримають дозвіл на проведення робіт від Збройних Сил України.

Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі безперервно працюють вже 732 добу та відновлюють обладнання та лінії одразу ж, щойно це стає можливим. Щоденно над відновленнями в області працює близько 70 бригад енергокомпанії.

Для зв’язку з компанією використовуйте лише офіційні канали інформації. Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі готові приймати ваші звернення та відповідати на всі запитання через дистанційні канали обслуговування: сайт ДТЕК Донецькі електромережі, сторінка компанії у Facebook. Також можна звернутися до кол-центру: +38 (093/096/099) 450 0 473, проте це може зайняти більше часу через велику кількість дзвінків.

Енергетики 24/7 роблять все можливе, щоб кожен вдома мав світло. Тільки так разом і спільними діями ми зможемо вистояти і перемогти ці темні часи!

print