[bvi]
  • Українська
  • English

За дві доби ДТЕК Донецькі електромережі вдалося відновити електрику у 6 населених пунктах, знеструмлених через обстріли

31.01.2024 в 13:42

За 29 та 30 січня фахівцям ДТЕК Донецькі електромережі вдалося повернути світло жителям 6 населених пунктів. Знову підключені до електропостачання оселі понад 6 тисяч родин на Донеччині. Фахівці енергокомпанії роблять усе можливе для відновлення електропостачання прифронтового регіону, щойно це стає можливим, щоб підтримати жителів області у важкій ситуації постійних бойових дій.

За останні дві доби спеціалісти ДТЕК Донецькі електромережі повністю чи частково відновили електропостачання 6 населених пунктів прифронтової Донеччини, постраждалих через постійні обстріли. Знову з електрикою 6 498 родини.

На Донеччині зберігається складна ситуація. За інформацією Вадима Філашкіна, регіону, за добу ворог 13 разів обстріляв населені пункти області. Зокрема, ракетного удару зазнав Покровськ.

Через постійні обстріли ушкоджуються мережі і обладнання. Фахівці енергокомпанії не завжди мають доступ до місць проведення робіт через безпекову ситуацію в регіоні. Енергетики обов’язково повернуть світло всім жителям області, щойно отримають дозвіл на проведення робіт від Збройних Сил України.

Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі безперервно працюють вже 707 добу та відновлюють обладнання та лінії одразу ж, щойно це стає можливим. Щоденно над відновленнями в області працює понад 60 бригад енергокомпанії.

Для зв’язку з компанією використовуйте лише офіційні канали інформації. Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі готові приймати ваші звернення та відповідати на всі запитання через дистанційні канали обслуговування: сайт ДТЕК Донецькі електромережі, сторінка компанії у Facebook. Також можна звернутися до кол-центру: +38 (093/096/099) 450 0 473, проте це може зайняти більше часу через велику кількість дзвінків.

Енергетики 24/7 роблять все можливе, щоб кожен вдома мав світло. Тільки так разом і спільними діями ми зможемо вистояти і перемогти ці темні часи!

print