[bvi]
  • Українська
  • English

За дві доби ДТЕК Донецькі електромережі вдалося відновити електропостачання для майже 5 тисяч родин

14.02.2024 в 10:12

За понеділок та вівторок фахівці ДТЕК Донецькі електромережі змогли з дозволу військових повернути світло у 12 населених пунктів, знеструмлених через постійні обстріли регіону. Світло знову повернулося в оселі майже 5 тисяч родин. Енергетики розпочинають ремонти, щойно стихають обстріли та військові допускають до місця робіт.

12 та 13 лютого аварійно-ремонтні бригади ДТЕК Донецькі електромережі повністю чи частково відновили електропостачання 12 населених пунктів прифронтової Донеччини. З електрикою – 4 981 родина, чиї домівки були знеструмлені через бойові дії.

На Донеччині тривають активні бойові дії. Продовжуються обстріли. Зокрема, декількох ракетних ударів зазнало за останню добу Селидове.

Постійні обстріли продовжують руйнувати енергосистему регіону. Фахівці енергокомпанії не завжди мають доступ до місць проведення робіт через безпекову ситуацію в регіоні. Енергетики обов’язково повернуть світло всім жителям області, щойно отримають дозвіл на проведення робіт від Збройних Сил України.

Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі безперервно працюють вже 721 добу та відновлюють обладнання та лінії одразу ж, щойно це стає можливим. Сьогодні над відновленнями в області працює понад 70 бригад енергокомпанії.

Для зв’язку з компанією використовуйте лише офіційні канали інформації. Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі готові приймати ваші звернення та відповідати на всі запитання через дистанційні канали обслуговування: сайт ДТЕК Донецькі електромережі, сторінка компанії у Facebook. Також можна звернутися до кол-центру: +38 (093/096/099) 450 0 473, проте це може зайняти більше часу через велику кількість дзвінків.

Енергетики 24/7 роблять все можливе, щоб кожен вдома мав світло. Тільки так разом і спільними діями ми зможемо вистояти і перемогти ці темні часи!

print