[bvi]
  • Українська
  • English

За дві доби ДТЕК Донецькі електромережі вдалося повернути світло у майже 21 тисячу осель

16.05.2024 в 12:51

За 14 та 15 травня аварійно-ремонтні бригади ДТЕК Донецькі електромережі з дозволу військових змогли відновити електропостачання 8 населених пунктів, знеструмлених через постійні обстріли регіону. Електрику знову отримує майже 21 тисяча родин. Енергетики розпочинають ремонти одразу, щойно стихають обстріли та військові надають дозвіл на проведення робіт.

За дві останні доби фахівці ДТЕК Донецькі електромережі змогли усунути низку пошкоджень мереж та відновити світло жителям 8 населених пунктів. Це дозволило повернути світло в домівки 20 972 родин Донецького регіону.

Обстріли тривають і продовжують руйнувати мирні міста та села, знищуючи у тому числі енергоінфраструктуру. Фахівці енергокомпанії не завжди мають доступ до місць проведення робіт через безпекову ситуацію в регіоні. Енергетики обов’язково повернуть світло всім жителям області, щойно отримають дозвіл на проведення робіт від Збройних Сил України.

Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі безперервно працюють вже 813 добу та відновлюють обладнання та лінії одразу ж, щойно це стає можливим. Щоденно над відновленнями в області працює близько 70 бригад енергокомпанії.

Для зв’язку з компанією використовуйте лише офіційні канали інформації. Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі готові приймати ваші звернення та відповідати на всі запитання через дистанційні канали обслуговування: сайт ДТЕК Донецькі електромережі, сторінка компанії у Facebook. Також можна звернутися до кол-центру: +38 (063/096/099) 450 0 473, проте це може зайняти більше часу через велику кількість дзвінків.

Енергетики 24/7 роблять все можливе, щоб кожен вдома мав світло. Тільки так разом і спільними діями ми зможемо вистояти і перемогти ці темні часи!

print