[bvi]
  • Українська
  • English

За дві доби ДТЕК Донецькі електромережі вдалося повернути світло у 19 тисяч домівок

12.06.2024 в 11:41

За останні дві доби фахівці ДТЕК Донецькі електромережі змогли повернути електропостачання у 22 населених пункти. Світло знову повернулося в домівки 19 тисяч родин. Енергетики розпочинають ремонти одразу, щойно стихають обстріли та військові надають дозвіл на проведення робіт.

За 10 та 11 липня спеціалістам ДТЕК Донецькі електромережі вдалося повністю чи частково відновити електрику у 22 населених пункти. Оселі 19 078 родин знову з електропостачанням.

Важкі бої на Донеччині тривають. За інформацією очільника області Вадима Філашкіна минулої доби ворог 15 разів обстріляв населені пункти області.

Пошкодження енергоінфраструктури через постійні обстріли продовжуються. Енергетики обов’язково повернуть світло всім жителям області, щойно отримають дозвіл на проведення робіт від Збройних Сил України.

Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі безперервно працюють вже 840 добу та відновлюють обладнання та лінії одразу ж, щойно це стає можливим.

Для зв’язку з компанією використовуйте лише офіційні канали інформації. Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі готові приймати ваші звернення та відповідати на всі запитання через дистанційні канали обслуговування: сайт ДТЕК Донецькі електромережі, сторінка компанії у Facebook. Також можна звернутися до кол-центру: +38 (063/096/099) 450 0 473, проте це може зайняти більше часу через велику кількість дзвінків.

Енергетики 24/7 роблять все можливе, щоб кожен вдома мав світло. Тільки так разом і спільними діями ми зможемо вистояти і перемогти ці темні часи!

print