[bvi]
  • Українська
  • English

За добу енергетики ДТЕК відновили світло для 9,8 тисяч родин на Донеччині

18.03.2024 в 10:29

За 15 березня попри активні бойові дії в регіоні фахівцям ДТЕК Донецькі електромережі вдалося повернути електропостачання для 9,8 тисяч родин Донецької області. Енергетики докладають максимум зусиль задля якнайскорішого відновлення електропостачання, щойно це стає можливим та військові надають дозвіл на проведення робіт.

Попри важку ситуацію за добу спеціалісти ДТЕК Донецькі електромережі змогли відремонтувати електропостачання та повернути світло в оселі 9784 родин.

Обстріли Донеччини тривають, продовжуються ракетні та авіаудари. Зокрема минулої за добу росіяни 18 разів обстріляли населені пункти. Під ворожим вогнем опинилися Покровський, Краматорський та Бахмутський райони.

Енергетики обов’язково повернуть світло всім жителям області, щойно отримають дозвіл на проведення робіт від Збройних Сил України. Щоденно над відновленнями в області працює близько 70 бригад енергокомпанії.

Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі безперервно працюють вже 752 добу та відновлюють обладнання та лінії одразу ж, щойно це стає можливим.

Для зв’язку з компанією використовуйте лише офіційні канали інформації. Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі готові приймати ваші звернення та відповідати на всі запитання через дистанційні канали обслуговування: сайт ДТЕК Донецькі електромережі, сторінка компанії у Facebook. Також можна звернутися до кол-центру: +38 (093/096/099) 450 0 473, проте це може зайняти більше часу через велику кількість дзвінків.

Енергетики 24/7 роблять все можливе, щоб кожен вдома мав світло. Тільки так разом і спільними діями ми зможемо вистояти і перемогти ці темні часи!

print