[bvi]
  • Українська
  • English

За добу енергетикам вдалося відновити світло для 1,4 тисячі родин на Донеччині

01.03.2024 в 13:16

За вчора аварійно-ремонтні бригади ДТЕК Донецькі електромережі змогли відремонтувати низку пошкоджень мереж та відновити електрику у 3 населених пунктах, знеструмлених через обстріли. Знову з електропостачанням домівки 1,4 тисяч родин. Енергетики розпочинають ремонти одразу, щойно стихають обстріли та військові надають дозвіл на проведення робіт.

За останній день лютого фахівцям ДТЕК Донецькі електромережі вдалося повернути електрику у 3 населених пункти, знеструмлених обстрілами. Це дозволило повернути світло в домівки 1 423 родин.

В Донецькій області зберігається важка ситуація. За інформацією очільника регіону Вадима Філашкіна, минулої доби ворог обстріляв населені пункти Донеччини 18 разів. Зокрема, 4 ракетних ударів зазнала Костянтинівка.

Через постійні обстріли продовжує руйнуватися енергосистема регіону. Фахівці енергокомпанії не завжди мають доступ до місць проведення робіт через безпекову ситуацію в регіоні. Енергетики обов’язково повернуть світло всім жителям області, щойно отримають дозвіл на проведення робіт від Збройних Сил України.

Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі безперервно працюють вже 737 добу та відновлюють обладнання та лінії одразу ж, щойно це стає можливим. Щоденно над відновленнями в області працює близько 70 бригад енергокомпанії.

Для зв’язку з компанією використовуйте лише офіційні канали інформації. Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі готові приймати ваші звернення та відповідати на всі запитання через дистанційні канали обслуговування: сайт ДТЕК Донецькі електромережі, сторінка компанії у Facebook. Також можна звернутися до кол-центру: +38 (093/096/099) 450 0 473, проте це може зайняти більше часу через велику кількість дзвінків.

Енергетики 24/7 роблять все можливе, щоб кожен вдома мав світло. Тільки так разом і спільними діями ми зможемо вистояти і перемогти ці темні часи!

print