[bvi]
  • Українська
  • English

За добу електрика повернулася в оселі понад 1 тисячі родин: ДТЕК Донецькі електромережі продовжує відновлювати мережі після обстрілів

11.07.2023 в 13:02

Протягом доби аварійно-ремонтні бригади ДТЕК Донецькі електромережі змогли повернути світло в домівки жителів 4 населених пунктів. Ще понад 1 тисяча родин прифронтової Донеччини знову зі світлом.  Енергетики розпочинають ремонти, щойно це стає можливим, щоб підтримати жителів регіону у важкій ситуації постійних бойових дій.

За 10 липня спеціалістам ДТЕК Донецькі електромережі вдалося відремонтувати низку пошкоджень мереж, що дало можливість повністю чи чаcтково повернути світло в 4 населених пункти, знеструмлені через обстріли. Знову отримують електропостачання 1 050 родин.

На Донеччині зберігається важка ситуація. За інформацією очільника області Павла Кириленка, за добу ворог, зокрема, 14 разів обстріляв Вугледар, артобстрілу зазнала Новоукраїнка. Під обстрілами й інші громади регіону.

Через постійні ушкодження мереж і обладнання через обстріли, без електропостачання поки що залишаються 107 населених пунктів, де фахівці енергокомпанії не мають доступу до проведення робіт. Енергетики обов’язково повернуть світло всім жителям області, щойно отримають дозвіл на проведення робіт від Збройних Сил України.

Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі безперервно працюють вже 503 добу та відновлюють обладнання та лінії одразу ж, щойно це стає можливим.

Для зв’язку з компанією використовуйте лише офіційні канали інформації. Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі готові приймати ваші звернення та відповідати на всі запитання через дистанційні канали обслуговування: сайт ДТЕК Донецькі електромережі, сторінка компанії у Facebook. Також можна звернутися до кол-центру: +38 (093/096/099) 450 0 473, проте це може зайняти більше часу через велику кількість дзвінків.

Енергетики 24/7 роблять все можливе, щоб кожен вдома мав світло. Тільки так разом і спільними діями ми зможемо вистояти і перемогти ці темні часи!

print