[bvi]
  • Українська
  • English

За добу ДТЕК Донецькі електромережі зміг відновити електропостачання 6 населених пунктів, знеструмлених через обстріли

16.01.2024 в 12:03

Протягом доби спеціалістам ДТЕК Донецькі електромережі вдалося усунути низку пошкоджень та відновити електропостачання 6 населених пунктів. Світло знову є в оселях 1,6 тисяч родин Донеччини. Енергетики розпочинають ремонти мереж одразу, щойно стихають обстріли та військові надають доступ до проведення робіт.

За 15 січня аварійно-ремонтні бригади ДТЕК Донецькі електромережі змогли повністю чи частково повернути електрику світло у 6 населених пунктів, постраждалих через активні бойові дії. Електропостачання знову отримують 1 645 родини.

В Донецькій області продовжуються важкі боєзіткнення. За інформацією Донецької ОВА, за добу населені пункти Донеччини було обстріляно 23 рази. Зокрема, трьох обстрілів зазнала Курахівська громада.

Через активні обстріли на Донеччині постійно ушкоджуються мережі і обладнання. Фахівці енергокомпанії не завжди мають доступ до місць проведення робіт через безпекову ситуацію в регіоні. Енергетики обов’язково повернуть світло всім жителям області, щойно отримають дозвіл на проведення робіт від Збройних Сил України.

Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі безперервно працюють вже 692 добу та відновлюють обладнання та лінії одразу ж, щойно це стає можливим. Щоденно над відновленнями в області працює понад 60 бригад енергокомпанії.

Для зв’язку з компанією використовуйте лише офіційні канали інформації. Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі готові приймати ваші звернення та відповідати на всі запитання через дистанційні канали обслуговування: сайт ДТЕК Донецькі електромережі, сторінка компанії у Facebook. Також можна звернутися до кол-центру: +38 (093/096/099) 450 0 473, проте це може зайняти більше часу через велику кількість дзвінків.

Енергетики 24/7 роблять все можливе, щоб кожен вдома мав світло. Тільки так разом і спільними діями ми зможемо вистояти і перемогти ці темні часи!

print