[bvi]
  • Українська
  • English

За добу ДТЕК Донецькі електромережі відновив світло для понад 8 тисяч родин на Донеччині

15.03.2024 в 16:24

За 14 березня попри активні бойові дії в регіоні фахівцям ДТЕК Донецькі електромережі вдалося повернути електропостачання повністю або частково жителям 13 населених пунктів. Понад 8 тисяч родин знову мають світло в оселях. Енергетики докладають максимум зусиль задля якнайскорішого відновлення електропостачання, щойно це стає можливим та військові надають дозвіл на проведення робіт.

Попри важку ситуацію на Донеччині за добу спеціалісти ДТЕК Донецькі електромережі змогли відремонтувати електропостачання у одному населеному пункті.  Знову отримують електрику 8 397 родин.

Обстріли Донеччини тривають, продовжуються ракетні та авіаудари. Зокрема минулої доби під ворожим вогнем опинилися Покровський, Краматорський та Бахмутський райони.

Енергетики обов’язково повернуть світло всім жителям області, щойно отримають дозвіл на проведення робіт від Збройних Сил України. Щоденно над відновленнями в області працює близько 70 бригад енергокомпанії.

Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі безперервно працюють вже 751 добу та відновлюють обладнання та лінії одразу ж, щойно це стає можливим.

Для зв’язку з компанією використовуйте лише офіційні канали інформації. Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі готові приймати ваші звернення та відповідати на всі запитання через дистанційні канали обслуговування: сайт ДТЕК Донецькі електромережі, сторінка компанії у Facebook. Також можна звернутися до кол-центру: +38 (093/096/099) 450 0 473, проте це може зайняти більше часу через велику кількість дзвінків.

Енергетики 24/7 роблять все можливе, щоб кожен вдома мав світло. Тільки так разом і спільними діями ми зможемо вистояти і перемогти ці темні часи!

print