[bvi]
  • Українська
  • English

За добу ДТЕК Донецькі електромережі відновив світло для 8,2 тисячі родин

06.02.2023 в 11:50

Енергетикам ДТЕК вдалося повністю чи частково повернути електропостачання у 7 населених пунктів Донецької області. Це дало змогу відновити електрику для 8,2 тисячі домогосподарств. Попри загострення ситуації в області фахівці енергокомпанії роблять усе можливе задля відновлення електропостачання у прифронтовому регіоні, щойно військові надають дозвіл на проведення робіт.
За 4 лютого фахівці ДТЕК Донецькі електромережі змогли провести відновлювальні роботи у 7 населених пунктах. Знову отримують електроенергію 8 258 домогосподарств. Активні бойові дії на території Донецької області продовжуються. Наразі без світла – 113 населених пунктів, де фахівці енергокомпанії не мають доступу до проведення робіт. Енергетики обов’язково повернуть світло всім жителям області, щойно отримають дозвіл на проведення робіт від Збройних Сил України.
Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі безперервно працюють вже 347 добу та відновлюють обладнання та лінії одразу ж, щойно це стає можливим.
Для зв’язку з компанією використовуйте лише офіційні канали інформації. Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі готові приймати ваші звернення та відповідати на всі запитання через дистанційні канали обслуговування: сайт ДТЕК Донецькі електромережі, сторінка компанії у Facebook, кол-центр +38 (093/096/099) 450 0 473; чат-боти у Viber або Telegram, які можна знайти по назві «ДТЕК Донецькі електромережі» та спільноти для ОСББ у Viber.
Ми працюємо 24/7, щоб електропостачання будинків та підприємств залишалося надійним.

print