[bvi]
  • Українська
  • English

За добу ДТЕК Донецькі електромережі вдалося відновити електропостачання 7 населених пунктів, знеструмлених через обстріли

18.01.2024 в 15:00

17 січня аварійно-ремонтним бригадам ДТЕК Донецькі електромережі вдалося потрапити до низки пошкоджень мереж та відремонтувати їх. Світло повернулося у 7 населених пунктів. Оселі 1,1 тисяч родин знову підключені до електропостачання. Енергетики розпочинають ремонти одразу, щойно стихають обстріли та військові надають дозвіл на проведення робіт.
Протягом останньої доби спеціалісти ДТЕК Донецькі електромережі змогли повністю чи частково повернути електропостачання у 7 населених пунктів, постраждалих через бойові дії. Знову зі світлом 1 110 родин.
На Донеччині тривають обстріли, ракетні та авіаудари. За інформацією Вадима Філашкіна, очільника регіону, за добу ворог 19 разів обстріляв населені пункти Донеччини. Зокрема, кількох авіаударів зазначала Авдіївка.
Через активні обстріли постійно ушкоджуються мережі і обладнання. Фахівці енергокомпанії не завжди мають доступ до місць проведення робіт через безпекову ситуацію в регіоні. Енергетики обов’язково повернуть світло всім жителям області, щойно отримають дозвіл на проведення робіт від Збройних Сил України.
Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі безперервно працюють вже 694 добу та відновлюють обладнання та лінії одразу ж, щойно це стає можливим. Щоденно над відновленнями в області працює понад 60 бригад енергокомпанії.
Для зв’язку з компанією використовуйте лише офіційні канали інформації. Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі готові приймати ваші звернення та відповідати на всі запитання через дистанційні канали обслуговування: сайт ДТЕК Донецькі електромережі, сторінка компанії у Facebook. Також можна звернутися до кол-центру: +38 (093/096/099) 450 0 473, проте це може зайняти більше часу через велику кількість дзвінків.
Енергетики 24/7 роблять все можливе, щоб кожен вдома мав світло. Тільки так разом і спільними діями ми зможемо вистояти і перемогти ці темні часи!

print