[bvi]
  • Українська
  • English

За добу ДТЕК Донецькі електромережі вдалося відновити електропостачання 6 населених пунктів

03.05.2024 в 10:34

За вчора аварійно-ремонтні бригади ДТЕК Донецькі електромережі змогли  відновити  світло для жителів 6 населених пунктів, постраждалих через бойові дії на Донеччині. До електропостачання знову підключені оселі 4,5 тисяч родин. Фахівці енергокомпанії роблять усе можливе для відновлення світла на Донеччині, щойно стихають обстріли та військові надають дозвіл на проведення робіт.

2 травня спеціалістам ДТЕК Донецькі електромережі вдалося в повністю чи частково відновити електрику для 6 населених пунктів. Знову зі світлом домівки 4 561 родини.

На Донеччині зберігається важка ситуація через постійні бойові дії. Ворожі обстріли продовжують руйнувати мирні міста та села, знищуючи й енергоінфраструктуру. Фахівці енергокомпанії не завжди мають доступ до місць проведення робіт через безпекову ситуацію в регіоні. Енергетики обов’язково повернуть світло всім жителям області, щойно отримають дозвіл на проведення робіт від Збройних Сил України.

Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі безперервно працюють вже 800 добу та відновлюють обладнання та лінії одразу ж, щойно це стає можливим. Щоденно над відновленнями в області працює близько 70 бригад енергокомпанії.

Для зв’язку з компанією використовуйте лише офіційні канали інформації. Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі готові приймати ваші звернення та відповідати на всі запитання через дистанційні канали обслуговування: сайт ДТЕК Донецькі електромережі, сторінка компанії у Facebook. Також можна звернутися до кол-центру: +38 (063/096/099) 450 0 473, проте це може зайняти більше часу через велику кількість дзвінків.

Енергетики 24/7 роблять все можливе, щоб кожен вдома мав світло. Тільки так разом і спільними діями ми зможемо вистояти і перемогти ці темні часи!

print