[bvi]
  • Українська
  • English

За добу ДТЕК Донецькі електромережі вдалося відновити електропостачання 6 населених пунктів

21.05.2024 в 14:18

За вчора аварійно-ремонтні бригади ДТЕК Донецькі електромережі змогли дістатися низки пошкоджень мереж після обстрілів, усунули їх та повернули світло у 6 населених пунктів прифронтової Донеччини. Електрика повернулася в домівки 4,6 тисяч родин. Фахівці енергокомпанії роблять усе можливе для відновлення світла в регіоні, щойно це стає можливим та військові надають дозвіл на проведення робіт.

На Донеччині зберігається важка ситуація через обстріли. Попри це спеціалісти ДТЕК Донецькі електромережі змогли відновити електропостачання 6 населених пунктів, знеструмлених через бойові дії. Це дало змогу відновити електропостачання домівок 4 657 родин.

Обстріли на Донеччині тривають і продовжують руйнувати мирні міста та села, знищуючи у тому числі енергоінфраструктуру. Фахівці енергокомпанії не завжди мають доступ до місць проведення робіт через безпекову ситуацію в регіоні. Енергетики обов’язково повернуть світло всім жителям області, щойно отримають дозвіл на проведення робіт від Збройних Сил України.

Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі безперервно працюють вже 818 добу та відновлюють обладнання та лінії одразу ж, щойно це стає можливим. Щоденно над відновленнями в області працює близько 70 бригад енергокомпанії.

Для зв’язку з компанією використовуйте лише офіційні канали інформації. Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі готові приймати ваші звернення та відповідати на всі запитання через дистанційні канали обслуговування: сайт ДТЕК Донецькі електромережі, сторінка компанії у Facebook. Також можна звернутися до кол-центру: +38 (063/096/099) 450 0 473, проте це може зайняти більше часу через велику кількість дзвінків.

Енергетики 24/7 роблять все можливе, щоб кожен вдома мав світло. Тільки так разом і спільними діями ми зможемо вистояти і перемогти ці темні часи!

print