[bvi]
  • Українська
  • English

За добу ДТЕК Донецькі електромережі вдалося повернути світло у 13 тисяч осель на Донеччині

20.04.2024 в 12:05

За вчора спеціалістам ДТЕК Донецькі електромережі вдалося з дозволу військових усунути низку пошкоджень та відновити світло в одному населеному пункті. Завдяки цьому електрика повернулася у 13 тисяч осель. Фахівці енергокомпанії докладають максимум зусиль для відновлення світла у прифронтовому регіоні, щоб підтримати жителів у важких умовах постійних бойових дій.

Протягом останньої доби фахівці ДТЕК Донецькі електромережі змогли відновити електропостачання ще одного населеного пункту, знеструмленого через постійні обстріли регіону. Доступ до електрики знову мають 13 126 родин.

Бої в Донецькій області тривають. Обстріли продовжують руйнувати мирні міста, у тому числі енергетичну інфраструктуру. За інформацією Вадима Філашкіна, очільника області, за останню добу населені пункти Донеччини 10 разів піддавалися ворожим обстрілам.

Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі безперервно працюють вже 787 добу та відновлюють обладнання та лінії одразу ж, щойно це стає можливим. Щоденно над відновленнями в області працює близько 70 бригад енергокомпанії.

Для зв’язку з компанією використовуйте лише офіційні канали інформації. Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі готові приймати ваші звернення та відповідати на всі запитання через дистанційні канали обслуговування: сайт ДТЕК Донецькі електромережісторінка компанії у Facebook. Також можна звернутися до кол-центру: +38 (063/096/099) 450 0 473, проте це може зайняти більше часу через велику кількість дзвінків.

Енергетики 24/7 роблять все можливе, щоб кожен вдома мав світло. Тільки так разом і спільними діями ми зможемо вистояти і перемогти ці темні часи!

print