[bvi]
  • Українська
  • English

За добу ДТЕК Донецькі електромережі повернув світло в 1,3 тисячі домівок

05.04.2024 в 12:54

4 квітня аварійно-ремонтні бригади ДТЕК Донецькі електромережі попри обстріли і з дозволу військових повернули світло у 3 населених пункти на Донеччині. Знову отримують електропостачання 1,3 тисячі родин. Енергетики розпочинають ремонти одразу, щойно це стає можливим та військові надають дозвіл на проведення робіт.

Протягом останньої доби спеціалісти ДТЕК Донецькі електромережі змогли дістатися низки місць пошкоджень мереж та усунути їх. Завдяки цьому вдалося відновити електропостачання 3 населених пунктів прифронтової Донеччини. Оселі 1 335 родин знову підключені до електрики.

Важка ситуація на Донеччині зберігається. За інформацією Національної Поліції, за останню добу ворог завдав по регіону понад 1,7 тисяч ударів. Зокрема, двох ракетних обстрілів зазнав Покровськ.

Постійні ворожі обстріли продовжують руйнувати енергосистему. Фахівці енергокомпанії не завжди мають доступ до місць проведення робіт через безпекову ситуацію в регіоні. Енергетики обов’язково повернуть світло всім жителям області, щойно отримають дозвіл на проведення робіт від Збройних Сил України.

Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі безперервно працюють вже 772 добу та відновлюють обладнання та лінії одразу ж, щойно це стає можливим. Щоденно над відновленнями в області працює близько 70 бригад енергокомпанії.

Для зв’язку з компанією використовуйте лише офіційні канали інформації. Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі готові приймати ваші звернення та відповідати на всі запитання через дистанційні канали обслуговування: сайт ДТЕК Донецькі електромережі, сторінка компанії у Facebook. Також можна звернутися до кол-центру: +38 (093/096/099) 450 0 473, проте це може зайняти більше часу через велику кількість дзвінків.

Енергетики 24/7 роблять все можливе, щоб кожен вдома мав світло. Тільки так разом і спільними діями ми зможемо вистояти і перемогти ці темні часи!

print