[bvi]
  • Українська
  • English

За червень ДТЕК Донецькі електромережі зміг відновити електропостачання для 200,2 тисяч родин

02.07.2024 в 11:25

Попри активні бойові дії в регіоні, що тривали і в червні, останнього місяця фахівцям ДТЕК Донецькі електромережі з дозволу військових вдалося виконати низку ремонтів та відновити електропостачання мешканцям 224 населених пунктів*. Знову отримують електрику 200,2 тисяч родин на Донеччині. Енергетики роблять усе можливе для відновлення електропостачання у прифронтовому регіоні, щойно це стає можливим та військові надають дозвіл на проведення робіт. З 24 лютого минулого року енергетики відновили електрику для 7,8 млн родин наростаючим підсумком.

У червні Донеччина так само лишалася зоною активних бойових дій та піддавалася постійним обстрілам, ракетним і авіаударам. Енергоінфраструктура зазнавала пошкоджень щоденно. Попри всі складнощі за перший місяць літа спеціалістам ДТЕК Донецькі електромережі вдалося повернути світло в оселі 200 241 родини у 224 населених пунктах.

Зокрема тільки за останній тиждень фахівці енергокомпанії відновили електрику для 50,4 тисяч родин у 47 населених пунктах на Донеччині.

Ситуація в Донецькій області залишається вкрай важкою. Через обстріли енергосистема регіону зазнає постійних пошкоджень. Енергетики обов’язково повернуть світло всім жителям області, щойно отримають дозвіл на проведення робіт від Збройних Сил України.

Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі безперервно працюють вже 859 добу та відновлюють обладнання та лінії одразу ж, щойно це стає можливим.

Для зв’язку з компанією використовуйте лише офіційні канали інформації. Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі готові приймати ваші звернення та відповідати на всі запитання через дистанційні канали обслуговування: сайт ДТЕК Донецькі електромережі, сторінка компанії у Facebook, кол-центр +38 (093/096/099) 450 0 473; чат-боти у Viber або Telegram, які можна знайти по назві «ДТЕК Донецькі електромережі» та спільноти для ОСББ у Viber.

Енергетики 24/7 роблять все можливе, щоб кожен вдома мав світло. Тільки так разом і спільними діями ми зможемо вистояти і перемогти ці темні часи!

* з урахуванням, що деяким клієнтам повертали світло вже понад 10 разів

print