Виїзна робоча нарада

01.09.2023 в 19:17

01 вересня 2023 року голова Покровської райдержадміністрації, начальник Покровської районної військової адміністрації Володимир Замотаєв разом з заступником голови райдержадміністрації Олександром Фоменком, начальником та головним спеціалістом відділу з питань екології райдержадміністрації Інною Коваленко та Олександром Тарасьєвим здійснили виїзну робочу нараду на можливо небезпечні гідродинамічні об’єкти Криворізької сільської та Добропільської міської територіальних громад Покровського району.
Спільно з представниками територіальних громад та відповідальними орендарями було оглянуто хід виконання робіт по усуненню раніше виявлених недоліків на гідротехнічних спорудах Ганнівського водосховища, яке розташовано на р. Бик, об’ємом 1658,28 тис.м3 та Добропільського водосховища розташованому на р. Водяна, об’ємом 1,776 млн.м3. Проконтрольовані строки та зроблені технічні зауваження.