Видача гуманітарної допомоги за підтримки міжнародної гуманітарної організації CARE

06.09.2024 в 21:22

На базі ХАБу Покровського району Донецької області, який під час повномасштабного вторгнення російської федерації було відкрито у м.Кам’янське Дніпропетровської області, за підтримки міжнародної гуманітарної організації CARE, проходить видача гуманітарної допомоги людям, які, через агресію російської федерації, змушені були покинути свої домівки та переїхати до більш безпечних регіонів України. Внутрішньо переміщені особи, які виїхали з населених пунктів Покровського району Донецької області і на даний час проживають у м.Кам’янське Дніпропетровської області, отримують гуманітарні набори, до яких входять матраци, подушки, гігієнічні набори, домашнє приладдя тощо.

Варто зазначити, що міжнародна організації CARE вже не вперше всебічно допомагає мешканцям Покровського району, які, через постійні обстріли, змушені були евакуюватися до інших міст України.

Для реєстрації на отримання гуманітарної допомоги та для довідок звертайтесь за телефоном: 0951160895 (з ПН по ПТ з 08.00 до 17.00).