Вітаємо з ювілейним Днем народження завідувача сектора організаційної та архівної роботи відділу діловодства, контролю та організаційної роботи райдержадміністрації Сковронок Олену Анатоліївну.
11.11.2021 в 8:00
Прийміть вітання і щирі побажання міцного здоров’я, благополуччя, любові від рідних та близьких. Хай у Вашому домі завжди панують мир і злагода, а у серці любов та доброта.
райдержадміністрація, районна рада
![](https://pokrovsk-rda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/11/255185694_2002633899903484_2718221744677929728_n.jpg)