Вітаємо з Днем народження заступника директора Покровського міського центру зайнятості Костюка Михайла Семеновича.
24.11.2021 в 8:10
Прийміть найщиріші вітання та сердечні побажання з нагоди Вашого Дня народження. Бажаємо Вам здоров’я, щастя, добробуту, успіхів в усіх справах. Хай поруч з Вами будуть близькі люди. Зичимо Вам, аби кожен Ваш день був наповнений корисними справами, мрії втілювалися у життя та приносили бажану радість і задоволення.
райдержадміністрація, районна рада
![](https://pokrovsk-rda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/11/260618948_2014069395426601_3910696132555386624_n.jpg)