Вітаємо з Днем народження начальника 9 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Донецькій області, полковника служби цивільного захисту Кінц Віталія Володимировича.
17.11.2021 в 8:00
Бажаємо здоров’я, щастя, миру, здійснення всіх задумів, родинного затишку. Хай наступні роки рясніють добрими справами. Нехай повсюдно Вас супроводжує удача в досягненні мети, вистачає енергії для плідної праці.
райдержадміністрація, районна рада
![](https://pokrovsk-rda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/11/255454143_2002746106558930_3942493638146144838_n.jpg)